Wybielanie zębów w domu? To proste!

W każdej dziedzinie gospodarki rynek się rozwija i wszystkie powstałe luki szybko ąa zapełniane. Sprawa dotyczy wszystkich i nie inaczej jest z producentami środków wybielających zęby. Jest ich coraz więcej, a co za tym idzie ilość preparatów także stale wzrasta i przybiera różne formy.

Metody wybielania w domu zębów są popularne ze względu na skuteczność, bezpieczeństwo oraz niskie koszty. Preparaty dostępne na rynku przeznaczone są do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych. Łatwość oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że zainteresowanie nimi od kilkunastu lat stale rośnie.

Środki które na rynku są najpopularniejsze to żele wybielające wraz z nakładkami. Ten sposób powinno się nakładać na około 30 minut każdego dnia, a maksymalny efekt zostanie osiągnięty po 10 dniach. Kuracja żelem wybielającym jest niemal identyczna z tą u dentysty z tą różnicą, że dentysta tworzy formę dentystyczną dla pacjenta w swoim gabinecie, a my taką formę kształtujemy dzięki zakupionemu zestawowi. Każdy zestaw posiada szczegółową instrukcję obsługi, która pozwoli maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwości preparatu.

Dużą popularnością na rynku cieszą się także paski wybielające. To rozwiązanie należy stosować około 20 minut dziennie i nawet po pierwszym razie można zauważyć różnicę. Zaleca się stosowanie pasków wybielających jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów lub też w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania. Paski to przede wszystkim wygoda i szybkie rezultaty i dlatego są tak popularne.

Innym sposobem jest pasta wybielająca. Bardzo popularna i dostępna w każdej drogerii. Powinno się ją stosować dwa razy dziennie. Rezultaty przychodzą po około 2-4 tygodniach i takie rozwiązanie z powodzeniem zastępuje zwykłe pasty, ponieważ mają dokładnie takie same właściwości – zapobiegają i zwalczają próchnicy oraz kamieniowi nazębnemu. Metody wybielania zębów nie wymagają poświęcania im dużej ilości czasu, dając szybkie i widoczne rezultaty w przeciągu kilku tygodni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Wybielanie zębów w domu? To proste!, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *