Klinika dentystyczna – oferta

   Klinika dentystyczna praktykuje profesjonalne, opiekuńcze i zindywidualizowane podejście dla każdego pacjenta.

Komfort pacjenta jest najważniejszym czynnikiem, dlatego warto zaufać specjalistom, którzy starają się zapewnić jak najlepszą opiekę nad zdrowiem jamy ustnej. Klinka dentystyczna zapewnia pełną stomatologię rodzinną, w tym stomatologię kosmetyczną, implanty, korony i mosty, protezy, periodontologię, ortodoncję, chirurgię jamy ustnej i endodoncję. Dentyści przyjmujący pacjentów są doświadczeni, i chcą, aby każdy pacjent, który odwiedził klinikę miał pozytywne i przyjemne doświadczenie.
Oferta kliniki stomatologicznej

Ortodoncja

Ortodoncja polega na leczeniu niewłaściwie ustawionych zębów. Można używać urządzeń funkcjonalnych, jak również zamocowań stałych, które łagodzą nacisk, aby poruszać zęby w pożądanej pozycji. Ortodoncja prostuje zęby, poprawia ukrwienie, wygląd, jak i funkcjonowanie zębów. Zęby krzywe lub wystające są trudniejsze do utrzymania w czystości i są podatne na choroby dziąseł. Leczenie może trwać od kilku miesięcy do kilku lat.

Endodoncja

Jeśli ząb jest uszkodzony przez rozkład lub uszkodzenie, kanały wewnątrz korzenia zęba mogą zostać zakażone. Jeśli zakażenie nie jest leczone, może to prowadzić do silnego bólu, ropnia i utraty zębów. Na szczęście infekcja może zostać usunięta z zęba, a ząb można przywrócić do normalnej funkcji. Leczenie to jest znane, jako leczenie kanałowe, które jest jednym z najbardziej udanych zabiegów stomatologicznych i pozwala zachować zęby przez całe życie.

Korony i mosty

Korony i mosty są zazwyczaj wykonane z porcelany lub stopów metali, wzmacniają i chronią zęby, a także zwiększają uśmiech. Korony są umieszczone nad osłabionym lub zepsutym zębem po zmniejszeniu rozmiaru, aby korona mogła się dopasować do zęba. Most zastępuje brakujący ząb, umieszczając korony na zębach po obu stronach brakującego zęba, a druga korona jest zamocowana między nimi w celu zastąpienia brakującego zęba. Korony są bardzo trwałe i wymagają tylko takiej samej troski, jak własne zęby.

Leczenie przyzębia

Leczenie przyzębia usuwa infekcje dziąseł powodowane przez bakterie w płytce nazębnej. Choroba dziąseł, inaczej znana, jako choroba przyzębia, atakuje kości, więzadła i dziąsła, które podtrzymują zęby. Wczesne objawy to czerwone, obrzęknięte dziąsła, które krwawią po szczotkowaniu. Może wystąpić także nieprzyjemny zapach lub smak w ustach. W miarę postępu infekcji, między zębami może pojawić się przestrzeń, dziąsła mogą się wycofać, a zęby się poluzują. Nie leczenie, przyzębia prowadzi do utraty zębów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

More Posts

Arek z doświadczenia jest farmaceutą, który prowadzi niewielką aptekę zielarską w internecie. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem serwisu poświęconemu zdrowiu, który prowadzi ze swoimi kolegami ze studiów. W wolnej chwili pisuje dla eZabiegi24h.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *